TR: Legend

Itseäni ärsyttää tämä uusi tomb raider, koska siinä on kaikki niin kädestä pideltyä. Toivoin enemmän haastavampia puzzleja >.< Liian helppo peli
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sul se vaikeusaste "tomb raider - hard" päällä?

Äänestä
  • Sehän on tietysti kaikkien oma asia, minkälainen on vaikeaa jne. mutta luulis sen "hardin" ainakin hieman vaikeuttavan. (Mutta tietysti se vaikuttaa eniten taistelukohtauksiin eikä niinkään puzzleihin.)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omaha kirjoitti:

Itseäni ärsyttää tämä uusi tomb raider, koska siinä on kaikki niin kädestä pideltyä. Toivoin enemmän haastavampia puzzleja >.< Liian helppo peli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu