Costa del sol

Kertokaahan kokemuksianne! :) Olen ajatellut lähteä tänä kesänä, mikäli sopivia äkkilähtöjä löytyy. Olen kiertänyt Kanariansaaret, eli millainen Costa del sol on esim. niihin verrattuna?
1461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo elikkä taas ollaan menossa costalle ja aivan mielettömän hyvä paikka. Monta kaupunkia ja hyvät kulku yhteydet eli nähtävää on ja koettavaa. Itse olen ainakin tykästynyt paikkaa. aina hyvät ilmat ja mukavat ihmiset. sinne eikä minnekään muualle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katsukka kirjoitti:

Kertokaahan kokemuksianne! :) Olen ajatellut lähteä tänä kesänä, mikäli sopivia äkkilähtöjä löytyy. Olen kiertänyt Kanariansaaret, eli millainen Costa del sol on esim. niihin verrattuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu