Usa/Australia N-volvot

Ko. maissa myydyissä nokkavolvoissa etuakseli on siirretty eteenpäin verrattuna euromalleihin. Tietääkö joku miten paljon (senttejä). Tiedosta ollaan kiitollisia, pienoismalli tekeillä.
1666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuvasta puskuria,siitä 15 senttiä ehkä 20 senttiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urpå kirjoitti:

Ko. maissa myydyissä nokkavolvoissa etuakseli on siirretty eteenpäin verrattuna euromalleihin. Tietääkö joku miten paljon (senttejä). Tiedosta ollaan kiitollisia, pienoismalli tekeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu