sm64 zombie

Löysin uuden cannon zombien eli kuolleena tykkiin.
Pitää mennä wet dry worldiin (oikein?)
Mene cannoniin ja ammu mario aurinkoon mut vähän ylemmäs.. sen pitäs tippua ja mennettää ½ hp.
Tee se pari kertaa ja mario kuolee ja tippuu cannoniin.. Siistii
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heitä se big bob-omb siihen valkoiseen mäkeen nii kuuluu makee ääni..Kestää vähän aikaa ku pääset alas sen kans

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokum kirjoitti:

Löysin uuden cannon zombien eli kuolleena tykkiin.
Pitää mennä wet dry worldiin (oikein?)
Mene cannoniin ja ammu mario aurinkoon mut vähän ylemmäs.. sen pitäs tippua ja mennettää ½ hp.
Tee se pari kertaa ja mario kuolee ja tippuu cannoniin.. Siistii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu