Ei tämä nyt varsinaisesti tänne kuulu mutta, aattelin nyt kuitenkin yrittää keventää tunnelmaa, eli nyt se on löytynyt ehdoton varuste rahtarin saunaan pysyy löylyt turvallisina, sivuilta löytyy muitakin käteviä ja mohdottomia keksintöjä käykää kurkkaan.
http://www.hattijahunen.com/rekkamiehelle.htm
kevennystä
6
1603
Vastaukset
sitte tosin joutuu kuuntelee entistä enemmän "rajotinta vasten" juttuja =)
- rekkamiehille
pakolliseksi!No... huumoria...
- stycke
Ei semmoista ole kukaan vielä tehnyt, kuin löylypiirturi? Ei välttämättä olisi teknisesti edes kovin kummoinen toteuttaa. Olisi hauska esitellä kiekkoa "kato ku tos 85:n kohdalla tuli pikku notkahdus nousuun ku vesi loppu, siitä jatku sit hyvin 95:een, sillon lähti Make ulos mut me jäätii Peken ja Maukan kans vielä..."
- Rattimatti
Nimismiehen pirulainen ja työsuojelutarkastaja tulisivat tarkastamaan, onko tauot pidetty, heh heh heh....... Niin ja puhalluskoe kuuluisi asiaan.
- hippiäine
Rattimatti kirjoitti:
Nimismiehen pirulainen ja työsuojelutarkastaja tulisivat tarkastamaan, onko tauot pidetty, heh heh heh....... Niin ja puhalluskoe kuuluisi asiaan.
Ja pitäisiköhän siinä puhalluskokeessa ylittää vai alittaa rajat? ;)
- stycke
hippiäine kirjoitti:
Ja pitäisiköhän siinä puhalluskokeessa ylittää vai alittaa rajat? ;)
Ylittää tietenkin. Alle 1,2o/oo on löylyjuopumattomuus ja alle 0,5o/oo on törkeä löylyjuopumattomuus, rangaistukseksi tuomitaan pitkä huikka Grappaa raakana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup324611Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene152588Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252425Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su552317- 321787
Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla321611Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi731496Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?501295- 661294
- 821241