Maalla

tollopeloton

Oli kaunis kesä- ilta jossain koilis-pohjanmaan tuppukylässä. Santerin sijais-vanhempien tytär oli menossa naimisiin. Ensin pidettiin kirkkohäät ja sitten hääväki saapui erään pellonlaidalla sijaitsevalle talolle jossa santeri ja hänen sijais-vanhempansa asuivat.

Stereot viriteltiin käytöstä poistetun navetan katoksen alle jossa hääpari sai vetäistä häävalssin. Boolia nautittiin raskaimman mukaan ja stereoiden huudattama valssi vaihtui vauhdikkaampeihin rytmeihin. Santeri oli iskenyt silmänsä samanikäiseen tyttöön jota hän ei entuudestaan tuntenut.

Tyttö oli myös katselut santeria, kun tämä oli salaa juotujen booli- lasien rohkaisemana uskaltautunut tanssimaan. Lopulta santeri rohkaisi itsensä ja lähes puoliväkisellä vei tytön tanssimaan. Sopivasti stereoista kajahti hidas kappale joten santeri veti tytön lähemmäksi itseään ja kuiskasi hänen korvaansa olevansa ihastunut tähän. Tyttö naurahti muttei enää pyristellyt pois santerin tanssi- otteesta. He vetivät poski poskea vasten lantiot liimantuneena toisiinsa koko tämän hitaan kappaleen.

Vasta kun rämähti räväkkä popedan kappale soimaan nuoripari heräsi haaveistaan ja poistui navetan tanssilattialta.

Santeri kävi salaa hakemassa lisää boolia ja toi tytöllekin lasin. Tyttö naureskeli ja kiusoitteli santeria joka tuijotti huumantuneena tyttöä. Kuinka sievät tummat silmät ja pitkät suorat lähes mustat hiukset tytön takapuoleen asti. Ohuen valkoisen paidan läpi törrötti nännit jotka hieman jo viilenevässä kesäillassa olivat kovettuneet. He joivat lasit tyhjiksi ja lähtivät läheiselle pellolle kävelemään.

Kun he erkanivat kauemmaksi talosta kamppasi tyttö yllättäen santerin pitkän pellolla soljuvan heinikon suojiin ja hyppäsi itse tämän päälle jottei poika päässyt nousemaan. Kumpikaan ei puhunut mitään.

Santerin sydän hakkasi lujemin ja hengitys kiihtyi. Tyttö otti valkoisen paitansa pois päältään paljastaen rintansa santerille. Santeri tunsi ihanat rinnat kun tyttö painoi ne santerin kasvoja vasten. Enää santeri ei kestänyt kiihko sai lopullisen vallan. Hän heilautti itsensä tytön päälle ja imaisi kiihkeästi kumpaakin tytön runsasta tissiä ja siirtyi kielellään alemmaksi.

Nopeasti hän riisui tytön farkut ja huomasi ettei tällä ollut edes pikkuhousuja jalassa. Musta siisti karvakolmio paljastui santerin silmien eteen hänen vajotessaan alemmaksi. Santeri pisti kielensä töihin ja nuoli tuon ruusunnupun auki samalla tuntien ensikertaa tuon lemmennektarin maun kielensä kärjessä.


Tyttö voihki hiljaa. Santeri nousi tytön jalkovälistä ja aukaisi omien housujensa liitingin ottaen kalunsa esille alushousujen vaosta. Se oli jo täydessä juhlakunnossa. Nopeasti santeri tuli tytön päälle ja alkoi ohjaamaan kaluaan sisälle tytön mahlaa valuvalle pillulle. Hän piti sitä ensin vähän aikaa häpyhuulten välissä ja sitten kiihkeästi survaisi sen sisään. Miten ihanalta se tuntui. lämmin liukas liha puristi terskan päätä joka suunnasta.

Santeri ei ehtinyt montaa edestakaista liikettä tehdä kun lemmenliemi alkoi syöksyä kalusta. Hän tuli tytön sisään ja väkisinkin santerin huulilta pääsi lähes villieläimen ääntä muistuttava huuto niin hyvältä se tuntui. Vähän aikaa he makasivat päällekkäin kunnes santerin veltto kalu lupsahti pois tytön lemmenreijästä. He nousivat ylös ja tyttö pukeutui.

Santeri veti housun liitingin kiinni ja he lähtivät käsi kädessä takaisin kohti taloa. Aamuyön tunteina santeri nukahti oman huoneensa sänkyyn tyttö sylissään. Seuraavana päivänä santeri heräsi. Tyttö oli poissa eikä hän vielä tänäkään päivänä oliko tuo tyttö totta vaiko vain ihanaa unta.

3

16310

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kommentoida

      "Santeri" sitä ja "Santeri" tätä. Mixei Börge tai Yrsa tai Ylermi...

      Edes kunnon nimeä keksi.....

      • (___)

        Santeri on pojan nimi. Ihan niinkuin joissain novelleissa on Pekka ja Maija niin nekin on nimiä. minkä takia ei voi antaa hahmoille sellasia nimiä kuin haluaa. On Santeri sentään omaperäisempi kuin vaikka Pekka tai Matti.


    • _nylkynen_

      Olisit voinu antaa "tytölle" nimen.

      Tarina oli hyvä ja toimiva. Alussa hiukka pitkäveteinen, mutta parani loppua kohden. Itse tapahtumaa olis voinu vähän pitkittää. Mut toimiva kuitenkin.

      Eli jatka samaan tapaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      690
      2718
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      31
      1366
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1274
    4. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      113
      1225
    5. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      47
      1188
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1042
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      112
      953
    8. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      105
      949
    9. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      779
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      761
    Aihe