Kinkyä ravintolassa

KinkJames

Jaana alkaa olla muutaman siiderin jälkeen iloisessa mielentilassa. Pitkähiuksinen blondi on suorapuheinen selvänäkin, mutta muuttuu vielä suorapuheisemmaksi pienessä sievässä. Itsekin olen hieman puheliammalla tuulella kuin yleensä.

Muu pöytäseurueemme ei edes kuule kun Jaana kääntyy minuun ja kysyy suoran kysymyksen:
- Millaisista jutuista sä kiihotut?

Katson häntä hieman epäuskoisena:
- Naisista, ja nauran kuin hyvällekin vitsille.
- Eiku ihan tosi, hän jatkaa ilme vakavana.

Hetken miettimisen jälkeen vastaan:
- Haluatko sä oikeesti tietää?
- Oikeesti. Haluan. Ja lähe ihan perusjutuista. Kerro eka millanen nainen sua kiihottaa.

- No jos lähetään ihan perusjutuista. Tykkään pitkistä hiuksista.
- Ok. Kiva, hän vastaa haroen omia vaaleita hiuksia kuten osoittaakseen että löytyy.
- Toki tykkään että naisella on rinnat, mutta ei tarvi olla mitkään melonit.
- Ok. Jatka.
- Naisen saa olla aloitteellinen ja kertoa mitä haluaa.
- Hyvä. Entäs pukeutuminen. Mikä saa sut syttymään?
- No, lyhyesti tiukkaa, pientä ja kiiltävää. Korkokengät, mielellään saappaat on aika ykkösjuttu.

Katson tarkemmin Jaanan vaatetusta. Hänellä on pitkä tiukka farkkuhame, jonka alta näkyvät mustat korkeakorkoiset kengät. Farkkutakki suojaa hänen ylävartaloaan niin että näen ainoastaan mustan paidan avoimen takin sisällä.

- Hmm. Tykkäätkö näistä?

Jaana nostaa hieman melkein nilkkaan ylettyvää hametta. Sen alta paljastuvat korkeat edestä nauhalla kiristetyt kiiltävän mustat saappaat. Hän nostaa hametta edelleen ylemmäs. Saappaat ylettyvät melkein polveen saakka.

Hieman kakoen vastaan:
- On hienot.Saanko koskea?
- Toki.

Jaana ottaa kädestäni kiinni ja asetti sen pohkeelleen saappaan päälle.

Viimeistäänkin saappaan sisälle tiukasti puristuneen pohkeen tunnustelu saa minut kiihottumaan.

- Tää kiihottaa mua. Sanon.
- Ihanaa. Sun kosketus tuntuu ihanalta saappaiden läpi.Jatka kuitenkin.

Tykkäät saappaista. Mistä muusta?

- Ennenkun jatkan vaatteista, sanon että tykkään raflaavasta meikistä.

Katson Jaanan huulia. Ne ovat kiiltävän punaiset. Silmät on rajattu taidokkaasti ja luomet on värjätty. Ei ehkä tarpeeksi raflaavaa mutta hyvä alku.

- Ai. Kyllä mä tykkään meikata. Ja jos lähden bileisiin niin yleensä meikkaan enemmän kun nyt mutta ku ei tienny mitä porukka ajattelee. Joskus vedän luomivärit ohimolle asti ja sillain.

- Siistiä. Siitä tykkään. Mut mäpä jatkan vaatteista.Tykkään kumiasuista.
- Mitä?
- Niin kumiasuista.
- Oikeesti. Ne on tosi makeita.

Jaanan silmät kirkastuvat ja hymy levenee. Hän tulee hieman lähemmäs.

- Laita käsi tästä.

Jaana vie kättäni takkinsa alle ja edelleen mustan paidan alle edestä. Käteni pysähtyy johonkin hieman nihkeään. Tunnustelen sitä hieman ja vedän käteni pois. Vien kättäni lähemmäs kasvojani ja aivan oikein, se tuoksuu kumilta.

En meinaa pystyä hillitsemään itseäni, mutta vedän syvään henkeä ja kysyn hiljaa:
- Onko sulla kumia päällä?
- On. Toppi. Se on kiihottavaa. Mulla on aina kun lähen ulos. Joskus töissäkin.
- Mä haluaisin nähdä.
- Mä näytän. Meen ekaan tyttöjen vessaan. Tuu pian perässä.

Jaana lähtee pöydästä. En pysty kuuntelemaan pöytäseurueen juttuja. Muutama kymmenen sekuntia jotka ajattelin odottaa tuntuvat loputtoman pitkiltä.

Hetken kuluttua lähden perään. Livahdan vaivihkaa tyttöjen vessaan.

Jaana tulee nurkasta ja laittaa oven lukkoon. Hän pudottaa hameen siihen paikkaan. Alta paljastuvat kokonaisuudessaan mustat polviin ulottuvat tiukat saappaat. Ihanat. Niistä lähtevät mustat verkkosukat jotka on kiristetty
sukkanauhoilla ylös. Pikkuhousuja ei ole.

Tuijotan täysin paljaaksi ajeltua jalkoväliä sanattomana.Jaana ottaa takin ja sen alla olevan mustan paidan pois ja asettaa ne naulakkoon. Alla on todellakin tiukka kiiltävä musta kuminen toppi.

Lähestyn Jaanaa ja vien käteni hänen haaroihinsa. Alan hieroa kosteaa häpyä samalla kun hän avaa housujani. Pullottava kaluni pääsee vapaaksi kun housuni putoavat lattiaan. Pitkäänkään aikailematta Jaana sanoo:

- Pitää tehä tää äkkiä ettei porukat ihmettele. Tuut joskus meille niin otetaan sitten rauhallisemmin.
- Ok. Sopii mulle.
- Nai mua takaa.

Jaana kääntyy ja levittää hieman haarojaan. Korkeat korot nostavat hänet juuri oikealle korkeudelle. Vien kaluni hänen häpyhuulilleen ja työnnän sen hiljalleen sisään.

- Mmm. Noin juuri. Ja nyt kunnolla.

Aloitan hitaasti ja kovennan tahtia. Jaana on äänekäs nauttija. Laitan vaistomaisesti käden hänen suunsa eteen kun kovennan tahtia. Hänen
silmäyksenä osottaa että se on ok. Kumin tuoksu ja koko kiihottava tilanne saavat minut tuntemaan suurenmoista nautintoa.

- Siinä kohdassa kun jatkat hetken niin mä tuun. Jaana mumisee käteni läpi. Siinä on just oikee kohta.
- Mä oon liian kiihottunu, en pysty enää kauaa, vastaan.
- Ihan hetki vielä.

Jaanan hengitysäänestä voin päätellä että todellakin ihan hetki vielä. Samaan aikaan kun Jaana alkaa väristä päästän itseni laukeamaan. Minulla on vaikeuksia hillitä itseäni ja pitää ääneni kurissa. Samaan aikaan Jaanan suu on vapautunut ja hän huohottaa suureen ääneen.

Poistuessamme yksitellen vessasta hetken kuluttua. Ihmettelen kuinka kukaan ei seurueessamme kaivannut meitä, eikä kukaan ihmeemmin tuijottanut niinkuin äänemme olisi kuultu.

1

11818

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on herkut

      Ihan hyvä kirjoitus. Vieläkö tollaiseen naiseen törmäis oikeasti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      32
      3797
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      139
      1583
    3. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1451
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      193
      1101
    5. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      71
      1088
    6. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      1051
    7. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      997
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      38
      981
    9. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      67
      950
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      78
      915
    Aihe