golf gti

saisko hyvän auton 175tkm ajetusta vuoden 2000 gti.stä. kestääkö 20 venttiilinen turbokone. auto siisti alkuperäisvarusteinen.
4662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvä kone se on ja luotettava. Ei sitä muuten olisi käytetty 4:ssä automerkissä yli 12 vuotta. Pikkuvikoja kyllä löytyy, Maf, Bypass, lämp. anturit, startti ym sen sellaista.

Lastu pitää kyllä laittaa, ettei jää jalkoihin;)

Äänestä
  • kiusattu aika kovalla kädellä et tutustu nyt ihmeessä tavallista tarkemmin ja syvällisemmin auton kuntoon ja historiaan , onko monta kytkinremppaa takana jne jne

    auto sinällään ja varsinkin kone on lujaa kamaa

    Äänestä

  • todennäkösesti kirjoitti:

    kiusattu aika kovalla kädellä et tutustu nyt ihmeessä tavallista tarkemmin ja syvällisemmin auton kuntoon ja historiaan , onko monta kytkinremppaa takana jne jne

    auto sinällään ja varsinkin kone on lujaa kamaa

    "Tommosia on sitte HYVIN todennäkösesti kiusattu aika kovalla kädellä..."

    Ja arvelusi perustuu mihin?

    Äänestä

  • asdaf kirjoitti:

    "Tommosia on sitte HYVIN todennäkösesti kiusattu aika kovalla kädellä..."

    Ja arvelusi perustuu mihin?

    Arvaa mihin perustuu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1.8 turbo kirjoitti:

saisko hyvän auton 175tkm ajetusta vuoden 2000 gti.stä. kestääkö 20 venttiilinen turbokone. auto siisti alkuperäisvarusteinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu