ollut Deturin äkkilähdöllä kertokaa kokemuksista?
onko kukaan
jaanikka
2412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen kanssa miettinyt tässä matkan tekemistä äkkilähdöllä. Katselin alustavasti noita Deturin äkkilähtöjä Sunny Beachille. Hintana lukee ensimmäisellä sivulla 299 euroa, mutta kun menee varaamispalveluun tuon hintaista matkaa ei olekaan tarjolla.
Halvin on 269 euroa "säästöhinta - ei kuljetus/ei majoitus". Seuraavaksi halvin matka maksaakin 399 euroa määrittelemättömällä majoituksella. Määritellyllä hotellilla viikon matkat maksavat yli 600 euroa.
Siis takoittaako tuo säästöhinta todellakin vain lentoja (kuitenkin lisätiedossa sanotaan "huoneiden lukumäärä:50")?? Entä uskaltaako lähteä ilman määriteltyä majoitusta? Onko jollakin kokemusta millainen majoitus on odotettavissa?
Entäs onko kokemuksia Finnmatkojen äkkilähdöistä?
Ei oo deturin mut ite otettiin tjäreborgin äkkilähtö
lähtöpvä 13 ja 269€ oli kuljetuksen kans eli todella halpa :)