AMT hardballer

Mitä kuulia tohon kanataa käyttää ja mitkä lentäää parhaiten? -kiitos etukäteen
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Parempi mieli tulee kun et käytä koko asetta. Turhaan syö kaasua ja kuulat lentää vain vajaa 10m.

Äänestä
  • haist huilu se on parempi ko luulet se lentää enemmän ku 10m naski!!! ja kannattaa käyttää 0,25g kuulia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


snipari94 kirjoitti:

Mitä kuulia tohon kanataa käyttää ja mitkä lentäää parhaiten? -kiitos etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu