slayereille

ku saa slayer tehtävän ja sitte jos ei haluu tehä sitä ni voiko sitä vaihtaa missään paikassa sitä tehtävää..auttakaa minua
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli jos tehtävä ei ole sinulle mieluinen, voit vaihtaa sen Burthorpessa (pohjoiseen Taverleystä). Täällä on helpoin Slayer Master, jonka kanssa puhumalla voit vaihtaa tehtävän. Kun olet saanut uuden tehtävän, sinun on pakko suorittaa se, sillä et tietääkseni voi monta kertaa peräkkäin vaihtaa tehtävää.

Äänestä
  • kiitto avusta pelastit mut elämä..kiitti.oot paras

    Äänestä

  • ...et mielestäni voi vaihtaa tehtävää, jos olet saanut sen alunperin Burthorpesta. Burthorpessa sijaitsevan Slayer Masterin nimi on sitten Turael.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jjj kirjoitti:

ku saa slayer tehtävän ja sitte jos ei haluu tehä sitä ni voiko sitä vaihtaa missään paikassa sitä tehtävää..auttakaa minua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu