Pistävät

4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvä juttu, minä tykkäsin.

Äänestä

Oli hyvä juttu :))))

Äänestä

Loistavaa huumoria, hyviä oivalluksia mm. Corollan ennätyspitkään mallinimeen viitaten. Tällainen huumori ei ainakaan minua loukkaa millään tapaa. Olivatko lapset muuten tyttöjä vai poikia? Todennäköisesti poikia...hyvät rakastajat tekevät tyttöjä.

Äänestä

Loistavia vastausksia noinkin tyhmään kysymyskseen! :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japsifani kirjoitti:

Mersupellet halvalla.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=95&conference=573&posting=20500000000243861

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu