marmaris ali baba

onko kellään tietoa tästä hotellista
2691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Todella mukava hotelli!Henkilökunta ystävällistä,ja juuri samaisessa hotellissa aloitti myös suomalainen työntekijä joten huonommin englantia puhuva pärjää taatusti!uima-allas löytyy ja uima-altaan vieressä baaritiski,aurinkotuoleja ja istumapaikkoja.Hotellilla myös oma ravintola jossa hyvät ruuat!huoneet ovat siistejä,mutta eivät aivan ykkösluokkaa..itse viihdyin kylläkin mainiosti!laattalattia ja tv joka huoneessa,näkyy ainoastaan turkkilaiset kanavat.allasbaarilla soi musiikki ja henkilökunta on hyvin ystävällistä!kaikenlisäksi hotelli on aivan markkinatalon vieressä jossa torstaisin isot markkinat joista löytää halvalla matkamuistoja,kenkiä vaatteita ym ym..rantakadulle on matkaa noin kilometri..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomaa odotteleva kirjoitti:

onko kellään tietoa tästä hotellista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu