Helppoahan tuonne kauppakorkeaan pääsy on !
Rovaniemellekään ei tarvinnu osata kuin joka toisen tai kolmannen tehtävän oikein :)
http://www.supermaster.fi/index.php?mod=1&siv=1621
Rovaniemellekään ei tarvinnu osata kuin joka toisen tai kolmannen tehtävän oikein :)
http://www.supermaster.fi/index.php?mod=1&siv=1621
Vastaukset 4
Vanhimmat
On helppo päästä jos haluaa lähteä esim. Lappeenrantaan. Itse haluaisin päästä Helsinkiin, eikä kyllä helpolla aukea paikka, varsinkin kun koekiintiössä mennään. Huh kun alkaa jo jännittämään, niin paljon olisi vielä luettavaa ettei mitenkään ehdi kaikkea...mutta voittamaan mennään :)
tilanne
Juu, Rovaniemen pääsykoeraja kuulostaa helpolta nakilta, mutta sitä se ei välttämättä tosiaankaan oo. Ne tekee ne kysymykset niin kinkkisiksi, että asiat pitää todellakin tietää eikä arvaaminen onnistu. :(
Joo o, menin sitten tekemään täyden flopin kurssin loppukokeessa, 29 pistettä, nyt alkaa jo tehdä tiukkaa sisäänpääsy Helsinkiin. Argh, olen niin täynnä vihaa, yksikään koe ei noin huonosti ole tähän mennessä mennyt. Mitenköhän se oli noin taistelua :/ Nyt on pakko psyykata itsensä ylös, edelleenkin olen menossa lunastamaan paikkani HKKK:sta ;)