Lobsters

Tota noin onko nuo raw lobsterit saman arvokkaita ku cookatut ainakin moni kaveri on sanonut, mutta kysympä teiltä viisaammilta. :)
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

rawit ovat suurimpiirtein 200ea taaskun cooakttuja myydään 300-400ea

Äänestä
  • Kiitos vastauksesta.

    Äänestä

Cookedid on kai jonkun verran kalliinpii mut esim siel karamjal mis niit voi kalastaa niin m,onet haluu rawei koska haluu kehittää cookingii...et se riippuu kans et mis niit ostaa/myy...

Äänestä
  • Että rawit on 300ea ja sitte cookatut ois 400-500ea

    Äänestä

  • Renegate Man kirjoitti:

    Että rawit on 300ea ja sitte cookatut ois 400-500ea

    oikeet hinnat menee näin :

    raw lobbyt : 150 - 250 ea

    cooked lobbyt : 250 - 350 ea

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuikkama kirjoitti:

Tota noin onko nuo raw lobsterit saman arvokkaita ku cookatut ainakin moni kaveri on sanonut, mutta kysympä teiltä viisaammilta. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu