Siemenneste

henrikki

Ihan mielenkiinosta kysyn naisilta seuraavaa asiaa ja mielipidettä.

Onko sillä väliä millalailla miehen siemenneste tulee peniksestä ulos?.

Joillakin miehillähän siemenneste ruiskahtelee siemensyöksyssä kauaksikin pitkinä ruikkuina.Siemenneste saattaa olla myös ohutta ja siksi se lentää kauas.

Toisella kaverilla siemenneste vain valuu tai vain hieman pulpahtelee ulos paksuna valkeana hyytelönä.Tai parin eka ruikun jälkeen muuttu paksuksi kermamaiseksi hyytelöksi.
Hyytelömäinen siemenneste "sulaa" juoksevaksi nesteeksi muutamassa minuutissa.

Itse kuulun tuohon viimeksi mainittuun ryhmään.Ainakin itseltäni heruu aikalailla runsaasti siemennestettä.
Onko määrällä väliä?.Miltä emättimestä ulos valuva siemenneste tuntuu yhdynnän jälkeen?.Inhottavaa vai kiihottavaa ja seksikästä?.

Onko siemennesteen ulkonäöllä väliä,eli onko sellainen ohut ruiskahteleva vai paksu ja kermamainen siemenneste miellyttävämpää ottaa suuhun suuseksin aikana?

1

650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On tullut siis katsottua. Mihinköhän tämä maailma menee kun kaikki ihanteet ja toimintamallit saadaan noista kyseisistä elokuvia.

      Ne kaverit niissä pornoleffoissa on harjoitellut mm. tota sperman lentämistä vahvistamalla sitä virstanpidätyslihasta ja toisekseen kokeilepa olla runkkaamatta vaikka viikkoon niin vannon, että tulee kyllä tavarat vähän eri paineella ;)

      Muutoin en tiiä voiko sperman paksuus vaikuttaa, kaipa voi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1064
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      804
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      586
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      15
      563
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      92
      499
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      492
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    10. Haluatko vain sitä

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      30
      416
    Aihe