Vedin vessaa 17 kertaa klo 03 aikaan

Tuo paska naapuri taas kyttäämässä, vedinpä vessaa 17 kertaa peräjälkeen klo 03 aamulla, vain tuota kyttäävää vainoharhaisuuspotilasta häiritäkseni, siitä sai taas kerran, ottaisi jo korvan pois seinästä että säteily hellittäisi!

Onneksi saunavuoroni ennen häntä, kusen aina kiukaalle ennen lähtöä. Tuore vihta se on joka tuoksuu, eikö vain, pieni lirautus vihtasankoonkin, hyvät löylyt sinulle rakas naapuri!
102278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kerrostalossa kaikkien hullujen keskellä.

Äänestä

miten kallista vesi on nykysin??

Aiheuta jotenkin muuten sitä häiriöö, mieluummin niin että siitä koituisi maksuja sille naapurilles!!

Äänestä

Voi vain miettiä kumpi on häiriintyneempi, sinä vai naapurisi? Vaikuttaa siltä, että sinä.

Äänestä

Jos naapurisi valittaa että käyt yöllä vessassa ja se häiritsee, toimi näin:

Mene n.klo. 03:00 pimpottamaan naapurisi ovikelloa ja jyskytä nyrkillä oveen ja huuda että nyt on kiire!

Sitten naapuri avaa oven, painu suoraan sisään ja kysy juostessasi vessaan että olisiko jotain luettavaa?

Sitten tehtyäsi tarpeet kiitä naapuria vessan lainasta ja kerro tulevasi myös ensiyönä koska omaa vessaa ei kuulemma saa käyttää öiseen aikaan...

Äänestä
  • Meillä yksi naapuri ampui toisen kuoliaaksi kun kävi yöllä jyskyttämässä ovea kun halusi valittaa metelöinnistä. Että ei tuo oven jyskytys aina ole fiksu idea?

    Äänestä

  • hyvä. Mitäs meni valittamaan vessan käytöstä yöllä.

    Äänestä

  • 9mm kirjoitti:

    Meillä yksi naapuri ampui toisen kuoliaaksi kun kävi yöllä jyskyttämässä ovea kun halusi valittaa metelöinnistä. Että ei tuo oven jyskytys aina ole fiksu idea?

    ja missähän päin maailmaa tälläinen tapahtui? Joten älähän satuile.

    Äänestä

yjöö,ubombo bimpo

Äänestä

r"unk-ku

Äänestä
  • nähdä sukkanauhasi.Runk-ku

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedän että kuunteli kirjoitti:

Tuo paska naapuri taas kyttäämässä, vedinpä vessaa 17 kertaa peräjälkeen klo 03 aamulla, vain tuota kyttäävää vainoharhaisuuspotilasta häiritäkseni, siitä sai taas kerran, ottaisi jo korvan pois seinästä että säteily hellittäisi!

Onneksi saunavuoroni ennen häntä, kusen aina kiukaalle ennen lähtöä. Tuore vihta se on joka tuoksuu, eikö vain, pieni lirautus vihtasankoonkin, hyvät löylyt sinulle rakas naapuri!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu