eikö teitä VANHAT WINX-FANIT ärsytä se että techna-fani valittaa jollekkin 4 vuotiaalle??? miettikää asiaa niin ajatelkaa miltä teistä tunuisi jos teidän pikku sisko/veli kirjoittaisi tänne??? ja sitte joku tehcna-fani sanoo että onko hauskaa esittää ja pälä pälä niin??? ajatelkaa nytte
miettikää asiaa...
Layla-Fan
5296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Etpä oo ennen ruvennu tostakaa valittamaan ku mä oon yrittäny pitää noita huijareita poissa täältä. Ettei vaa johus siitä, ku mä sillon sanoin että sä pomottelet täällä?!
Hetikö pitää ruveta valittamaan mun joka tekemisestä ku yhen kerran sanon että musta ei oo kivaa että sä pomottelet täällä.
mutta niin te sitte mun selkäni takana puhutte PASKAA!
.... ja sekö muka on syy alkaa valittamaan mun joka tekemisestä, vai? Tietääkseni jokaisella on oikeus mielipiteeseen ja mä oon sitä mieltä että sä pomottelet täällä aivan liikaa.
kiiva un sin puoustataa min sin ola kiuva