Kävin 50+ chatissa

Nuoret miehet "kauppaavat" keski-ikäisille naisille itseään!!!
123768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kohtuus kaikessa, chattailemisessakin. Lienee kuitenkin enemmän -50 touhuilua. Eihän siinä olekaan tolkkua, jotain muuta enemmän.

Äänestä

Minusta on loukkaavaa puhua "kaupankäynnistä" kuh kysymyksessä on aikuisten ihmisten luonnolliset seksuaaliset tarpeet ja halut.
Ihmisten vapauden riisto ja paritus on tietenkin ehdottomasti tuomittavaa.
Kautta aikain on ollut parisuhteissa ikäeroja eikä niihin ole minusta ulkopuolisten syytä puuttua ellei ole kyse alaikäisistä tai muusta toisen hyväksikäytöstä.

Äänestä

Minäkin olen käynyt ja se oli minusta tyrmistyttävää, sillä en kyllä ole sellaisen tarpeessa :-) . Olen käynyt muutaman kerran ja en oikein tiennyt miten toimia ja sitten laitoin yhdelle kutsun ja tämä vastasi, että mene pois sieltä, sillä odotan toista. Mietin silloin, että eikä siinä tilanteessa voisi odotella vaikka omassa sähköpostissaan :-) . Yhden kerran oli mukava juttukaveri. Hän oli naimisissa, mutta ei se haitannut, kun en ollut mitään vonkaamassa.

Äänestä

kävin minäkin joku vikko sitten. Mulle kävi samaten yhden tyypin kanssa "seksistä" olisi pitänyt olla kiinnostunut. Onneksi kone meni sattumalta sekaisin säikähti "sattailuani". sattui joku joka puhui ihan asiaakin. Enkä ollut muuta vailla kuin puhe seuraa. saas nähdä milloinka yritän uudelleen.

Äänestä

voi keksiä kaikkea "piruilua" ;)))=((((:
kiihkoisille poitsuille

Äänestä

nuoria jonkun opettaa. :=)
mutta miksi nuoret miehet, hakevat suht avoimesti vanhempaa seuraa. ?
jopa nuoret naiset. ?
#MURR#

Äänestä

Ja paidannapit auki rintakarvojen rehottaen.
Sikamaisesti tumputtaen. Vanhat maksaa paremmin.

Äänestä
  • Vinoutunutta, kieroutunutta???? Tätähän ei ole pakko kenenkään lukea, paitsi joidenkin? Kirjoittajalla taisi olla rahapula?

    Äänestä

  • säkin sinne runkkuosastolle ton Komistuksen kanssa toteuttamaan salaisia haaveitanne.

    Äänestä

  • maksullinen?

    Äänestä

Sitten vasta kauheaa, kuvottavaa olisi, jos 50 miehet kauppaisivat itseään keski-ikäisille naisille! Pilalle mennyt tavara ei varmasti kiinnosta ketään, ei niin suurta puutetta ole!

Äänestä
  • on tavara pilaantunut hhhaaaaahhhaaaaahhhahahahah

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Voi tapoja voi aikoja kirjoitti:

Nuoret miehet "kauppaavat" keski-ikäisille naisille itseään!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu