Poikaseksi runkku seuraa HKi alueella??

Moi olen naimisissa oleva 31vee hetero mies haluaisin kokeilla asiallisen ikäiseni tai nuoremman pojan/miehen kanssa yhdessä runkkaamista tai ainakin toisen käden kovalla kalullani. Oisko ketään kiinostunut "opettamaan" :)

vastaa sähköpostiini ja vain hki alueelta .
11277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lueppa Maailman menosta nuoresta miehestä joka on vaikeassa tilanteessa ja homoudessaan ajattelee myös rakkautta. Pelkkä seksi ei tuo hyvää oloa. Kaikki on kiinni rakkaudesta ja välittämisestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J.W kirjoitti:

Moi olen naimisissa oleva 31vee hetero mies haluaisin kokeilla asiallisen ikäiseni tai nuoremman pojan/miehen kanssa yhdessä runkkaamista tai ainakin toisen käden kovalla kalullani. Oisko ketään kiinostunut "opettamaan" :)

vastaa sähköpostiini ja vain hki alueelta .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu