Cs deathmatch spectator bug

Hello!
Elikkäs SPectator bug on sellanen että voit pelata spectatorina, ja ampua kaikkia. Pollareita ja rofeja.
Tiedän miten tämä tehdään, mutta milloin sen voi tehdä. koska se ei aina vaan jostain syystä onnistu!
Deathmatch modissahan ei spectaroriksi pääse muuten kuin juuri kuolleena pitää äkkiä vaihtaa spectatoriksi
2211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mullekkin on käyny sama juttu kun oon pelannu superhero deathmatch servua niin oon joutunu spectaattoriks ja on pystyny pistämään niitä tripmineja ja ampumaan laaserilla jne ku sehän on superhero servu mutta en tiiä miten siihen tarkotuksella pääsee

Äänestä
  • Jos olet servun Admin niin voit pistää consoleen
    sv_cheats 1
    noclip

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kimmokuumahuuli kirjoitti:

Hello!
Elikkäs SPectator bug on sellanen että voit pelata spectatorina, ja ampua kaikkia. Pollareita ja rofeja.
Tiedän miten tämä tehdään, mutta milloin sen voi tehdä. koska se ei aina vaan jostain syystä onnistu!
Deathmatch modissahan ei spectaroriksi pääse muuten kuin juuri kuolleena pitää äkkiä vaihtaa spectatoriksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu