Tumma komea sänkipää

;) ;) ;)

Ilikeyou!
3487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se minä? Olen erittäin sanavalmis ja niin päin pois.... ;)
Käsittelen naisia kuin kukkasia ja annan heille rukkasia, hehee
Lupaan puoli kuuta
en silti anna heille suuta...
Vaikka naiseni multa anoo,
en tahdo panoo. ;)

Äänestä
  • ...siis homo.

    Äänestä

Jos Turun seutu on kyseessä, tarkoitat ihan selvästi *minua*.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

;) ;) ;)

Ilikeyou!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu