Onko GT4:ssä

Onko gran turismo 4 sellaista moodia et näkyy koko auto?
7661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

WTF

Äänestä

oikein ymmärrä.

Äänestä

sellainen on.

Äänestä

paina ajaessa selectiä ni silleen saa!

Äänestä

kyllä on mut en muista missä

Äänestä

Paina select ajaessa ja siin se o

Äänestä

Selectistä vaihtaa kuva kulmaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkovaiei? kirjoitti:

Onko gran turismo 4 sellaista moodia et näkyy koko auto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu