PlaqueOff

Koirani henki haisee. Onko kellään kokemusta PlagueOff nimisestä tuotteesta? Kuinka paljon maksaa?
Hammaskivi on poistettu ja koira syö joitakin puruluita (on hyvin nirso syötävän suhteen).Mutta silti se hieman haiskahtaa.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

20-25 euroa 60g muistaakseni, eli pienempi purkki. isompi (en tiedä paljonko siinä on) maksaa siinä 40 euroa. olikohan niin että se pienempi kestää pienellä koiralla (max 10kg) vuoden. eli riittoisaa on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-rallalllaa- kirjoitti:

Koirani henki haisee. Onko kellään kokemusta PlagueOff nimisestä tuotteesta? Kuinka paljon maksaa?
Hammaskivi on poistettu ja koira syö joitakin puruluita (on hyvin nirso syötävän suhteen).Mutta silti se hieman haiskahtaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu