komea työmies pallon teboilin viereisellä työmaalla.Tullu ihan muutamassa päivässä hyvä rusketuskin.KOMIA ON =)!
On nimittäin
aikasta
102126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pitää sitten kai tulla kattomaan. Pitääkö ottaa omat naposteltavat mukaan, vai onko siellä buffet?
on komee äijä ja mahtava kroppa/rusketus!!!
lisää tuollaisia jumalaisia miehiä katukuvaan ja miksei muuallekin ;)
Pitäsköhän kävästä itsekin jossain näytillä, ja tulla sitten tänne kehumaan!
käydä näytillä ja kehua itseäsi mutta minä kehuinkin työmiestä,joka piristää päivittäin työmatkaani,kun menen huoltoaseman ohitse. =) Taidatkin olla kade kyseiselle hepulle ;).Naiset ei olekaan sinua kehumassa...Kivaa kesää sinullekin joka tapauksessa :).
olen minäkin tuon komistuksen huomannut. tais pojilla olla siellä savustuspönttökin, että sinne vain pojille kokkailemaan. mukavasti työpäivää piristää sellaiset maisemat : )
minkäs näkönen karpaaso siellä on?
ja mikä työmaa...
niin ja voitas sitte alkaa järjestämään sinne vaikka
sellasia samantapasia kierroksia kun vaikkapa linnotuksessa kesäsin.eli ohjattu tutustumis kierros.eli vaikkapa siten että kierros alkas siitä satamatorilta ja kierrettäs sitten pallonlahden kautta sitte sinne sitä pää nähtävyyttä kattomaan.
Miul on oma tiukkakroppainen uros tiskaajana, siinä silmä lepää!
kiva pesijänainen myös siinä teboilin autonpesupaikassa.......
Mutta ihan mukavia mimmejä siellä on toki.