APUA - PowerPoint!

Miten saan lähetettyä PowerPoint - esityksen niin, että kun vastaanottaja avaa liitteet sähköpostista, lähtee diaesitys pyörimään automaattisesti, eikä avaa ensin ohjelmaa?? Kiitos, jos voitte auttaa!
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tallenna se esitys Tiedosto tallenna nimellä ja valitse tallusmuodosta *.pps ni mitäs toimia, jos toisessa päässä on PowerPoint.

Äänestä
  • Kiitos paljon! Sain toimimaan :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huli kirjoitti:

Miten saan lähetettyä PowerPoint - esityksen niin, että kun vastaanottaja avaa liitteet sähköpostista, lähtee diaesitys pyörimään automaattisesti, eikä avaa ensin ohjelmaa?? Kiitos, jos voitte auttaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu