bulgarian

Elikkäs onko kenelläkään tietoa millaiset säät, sillai suurinpiirtein, on sunny beachilla elokuun alussa???
2444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sammakkotohtori lupaili lämmintä elokuuta...

Äänestä

Lähettiin heinäkuun viimeinen päivä ja joka päivä yli 40 raatia.. kyllä tarkeni.
Lähetään nyt tänä kesänä taas elokuun alussa, albenaan vaihteeks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säästä kirjoitti:

Elikkäs onko kenelläkään tietoa millaiset säät, sillai suurinpiirtein, on sunny beachilla elokuun alussa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu