käydä armeijan venäjällä?
siellä kuulemma paljon kovempi rääkki, pääsisi röpöttämään ak-47:lla.
tj 500.
siellä kuulemma paljon kovempi rääkki, pääsisi röpöttämään ak-47:lla.
tj 500.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä suomenarmeijakin sinua rääkkää ihan riittävästi. Ilmoitat vain halukkuutesi kovempaan rääkkiin kesken harjoitusten niin varmasti saat tahtosi läpi. Ja tupakaverit tekevät varmasti olosi pahemmaksi kuin venäjän armeija jos jaksat oikein pyytää sitä rääkkiä.
Kannattaa vähän kasvaa ja sitten vasta mennä armeijaa ettei tarvitse tulla maitojunalla pois.
sotaintosten pikkupoikien leikkipaikka jossa jotkut koulukiusatut tietokoneen edessä kasvaneen poikaset rääkyy naaamapunasen!pakkohan se jossain on päästä pätemää!!!
Kyllä jokainen vähänkin isänmaallinen mies käy armeijan. Ei pelkästään nörtit.
Mene nakkikioskille jokuilta ja kerro siellä kantasi suomen armeijasta. Varmasti sietlä löytyy kaveri joka ei muistuta yhtään nörttiä ja on käynyt armeijan. Saattaa ruohoihottuma yllättää sinutkin.
jotai isämaalist paskaa!!kansal maal ei väliä kuhan saa elää!!
Oketkos kuullut kuinka kauan se armeija siellä kestää, ja kuinka moni siellä menetäny henkesä? :D
Tervemenoa röpöttelemään Grosniin,röpötys voi kyllä tulla hanuristasi.
nii oikei röpöttää ak:lla tais muistaakseni jossai olla et venäläiset saa palveluksen aikana ampuu kaikki kolme kovaa!!
itsekin,suomen armeijahan on tunnetusti hidas ja rauhallinen paikka,ei siellä kuriteta kunnolla...ehkä tupakka paikan siivous on sittenkin aika raju juttu!
Käyppä poikanen ensin edes kotomaan armeija!
;)