Moi!
Olen lähdössä Budapestiin heinäkuussa ja on tarkoitus mennä tähän hotelliin http://www.normafahotel.com/ onko kenelläkään kokemusta?
Olen lähdössä Budapestiin heinäkuussa ja on tarkoitus mennä tähän hotelliin http://www.normafahotel.com/ onko kenelläkään kokemusta?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taisin kerran vähän villiintyä ensilumesta, jota satoi yöllä. Heiteltiin kavereittan kanssa lumipalloja siinä pihassa ja heitin sitten pokeakin lumipallolla. Se lumipallo osui yllättäen pokea naamaan, tarkemmin ottaen suuhun, ja sain porttikiellon sinne. Ainakaan pokella ei ole huumorintajua.
Nyt on porttari tännekkin. Satoi, tai paistoi.
Eilen palasimme Unkarin reissulta ja viikko sitten olimme ko. hotellissa yhden yön. Meitä oli iso porukka ja kaikki olivat hyvin tyytyväisiä hotelliin. Sijainti on tietysti hieman syrjäinen, joten kävellen ei välttämättä kannata lähteä keskustaan. Toisaalta hotelli on vehreässä ympäristössä ja hotellin puutarha uima-altaineen on hyvin viihtyisä. Aamupala oli erinomainen!
Suosittelen!