Mainostus!!

=D Joo eli taas olen täällä mainostamassa.. Joillakin tosiaan menee hermot mainostamiseen :D Mutta joka tapauksessa haluan lisää kävijöitä sivuilleni :D Tervetuloa kaikki! Osoite on:
http://www.freewebs.com/nadiasims/
7434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pieni ehdotus: Koodisivulla oleva sininen taustaväri on aivan hirveä. Se on liian kirkas eli "sattuu" silmiin ja toiseksi, koodeja ei pysty selvästi lukemaan tuon kirkkaan sinisen värin takia. Joku vaaleampi väri sopisi paremmin.

Sitten vielä sellaista, että mikä ihme "sivuvillitys" sulla on? Ihan kiva että jotkut jaksaa niitä tehdä, mutta olisi se kiva jos sivuilla olisi muutakin kuin vieraskirja ja ne koodit, ennen kuin mainostat sivuasi...

Äänestä
  • iha sulle vaa et onha noil sivuil muutaki ku koodit ja vieraskirja vaan?? :O

    Äänestä

  • Meibi kirjoitti:

    iha sulle vaa et onha noil sivuil muutaki ku koodit ja vieraskirja vaan?? :O

    Jos pikkutarkkoja ollaan, olet oikeassa. Mutta itse kyllä haluaisin, että Sims-aiheisilla sivuilla olisi myös ladattavaa. Ellei sitten kyse olisi pelkistä tarinasivuista.

    Kivempi se on valmiita sivuja katsella ja tutkia kuin puoliksi tehtyjä, "mä lisäilen sit jatkossa kaikenlaista"-sivuja.

    Äänestä

  • UPDATE_7314896 kirjoitti:

    Jos pikkutarkkoja ollaan, olet oikeassa. Mutta itse kyllä haluaisin, että Sims-aiheisilla sivuilla olisi myös ladattavaa. Ellei sitten kyse olisi pelkistä tarinasivuista.

    Kivempi se on valmiita sivuja katsella ja tutkia kuin puoliksi tehtyjä, "mä lisäilen sit jatkossa kaikenlaista"-sivuja.

    Ikävä kyllä en osaa laittaa ladattavaa :/ (vielä) etsin kokoajan jotain ohjeita siihen.. Mutta kiitos palautteestasi.. Vaihdan sen koodi talukon..

    Äänestä

Et kai vain ole kopioinut tietojasi muilta sivuilta?Se ei ole järkevää.Jos haluat,ettet ole epäilyksen alainen,laita jotain uutta,mitä ei ole muilla sivuilla!

Äänestä
  • Itse tekisin myös sivut JOS osaisin,mutta pakostihhan tekee samaa kuin muut!!ajattelin että voisin kertoa sairauksista ja haamuista,niin kaikilla on sama tieto..!!Ei siinä voi omia lörpötellä :( Niin onko sekin NYT NIIN KAUHEAA KOPIOIMISTA VAI EI????

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Itse tekisin myös sivut JOS osaisin,mutta pakostihhan tekee samaa kuin muut!!ajattelin että voisin kertoa sairauksista ja haamuista,niin kaikilla on sama tieto..!!Ei siinä voi omia lörpötellä :( Niin onko sekin NYT NIIN KAUHEAA KOPIOIMISTA VAI EI????

    Samaa mieltä ku toi:

    "Itse tekisin myös sivut JOS osaisin,mutta pakostihhan tekee samaa kuin muut!!ajattelin että voisin kertoa sairauksista ja haamuista,niin kaikilla on sama tieto..!!Ei siinä voi omia lörpötellä :( Niin onko sekin NYT NIIN KAUHEAA KOPIOIMISTA VAI EI????"

    Mutta jos tarkoitat että olen matkinu niitä StarSims sivuilta niin ne ovat mun toiset sivut.. Niin oon niistä kopioinu tietoo ja koodeja noille uusille sivuille..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janccu kirjoitti:

=D Joo eli taas olen täällä mainostamassa.. Joillakin tosiaan menee hermot mainostamiseen :D Mutta joka tapauksessa haluan lisää kävijöitä sivuilleni :D Tervetuloa kaikki! Osoite on:
http://www.freewebs.com/nadiasims/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu