Numerot

niin että mistä sais crossin kylkiin numeroita että onko niitä missään netissä josta voi ne tulostaa kun mulla on yks paperi josta saa ne tarroiksi???
2339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokeilehan kirjoittaa numero vaikkapa Wordilla riittävän suurella ja sopivalla fontilla. Vai onko kaiken löydyttävä netistä?

Äänestä
  • joo sain jo tarpeek ison kun ei meinannut ensin onnistua...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


crossi poika kirjoitti:

niin että mistä sais crossin kylkiin numeroita että onko niitä missään netissä josta voi ne tulostaa kun mulla on yks paperi josta saa ne tarroiksi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu