Kellot soivat ja porukat alkoivat lipua kohti äikän luokkaa. Ovella opettaja iski käteeni lapun. Lappu oli terkkarilta, perus tarkastus. Jaahah menin paikalleni odottamaan aikaani.
Kello tuli vartin yli ja sanoin opelle että lähen nyt! Oven ulkopuolella odottelin jotain kymmenen minuuttia. "Taas myöhässä",ajattelin. Hetken kuluttua ovi avautui ja terkkari kiljaisi:"Petteri". Lähdin raahustamaan kohti ovea ja sisällä istuuduin tutkimus vuoteen päätyyn.
Katsahdin sisällä hieman kummissani nuorta, ehkä 20-vuotiasta naista. "Hän on harjoittelija, ei kai haittaa että hän seuraa sivusta?",terveyden-hoitaja kysyi. "Ei",vastasin.
"Juulia",harjoittelija esitteli itsensä.
"No onkos terveyden kanssa ollut ongelmia? Huimausta? Päänsärkyä?",terkkari kyseli ja samalla selaili papereita. "Ei mitään kummaa" mutisin.
Ovelta kuului koputus ja reksin pää sujahti ovesta sisään.
-Hätätapaus,reksi huusi.
-Juulia hoidatko Petterin tarkastuksen loppuun,terkkari sanoi ja lähti reksin mukaan.
-No sitten otetaan mitat, ota collage-paita ja housut pois,Juulia totesi
Hän katsoi pituuden, painon, ryhdin ja näön.
Hän käski minun mennä makuulle vuoteelle. Ajattelin että hän tutkii sukukalleuteni, mutta huokaisin hieman helpotuksesta kun hän paineli vain vatsaa ja kylkiä. Alapäässä alkoi tuntumaan elon merkkejä, kun tämä ruskea tukkainen kaunokainen hiplaili vatsaani. Havahduin kun Juulia sanoi:"Tutkisin onko tuolla alhaalla kaikki
kunnossa"
Säikähdin kun tajusin että hän aikoo tutkia pikkuveljenkin ja muna on puolikovana.
Juulia vetäisi boksereitani hieman alaspäin ja tarttui kiveksiini ja puristi pari kertaa. Kaluni alkoi olemaan jo kohtuu kovana, mutta Juulia ei sanonut mitään.
-Kivekset on ok, hän totesi.
Sitten hän tarttui kaluuni ja vetäisi esinahkaa pari kertaa taaksepäin. Säpsähdin nautinnosta.
-Taisit pitää tuosta,Juulia totesi hymy huulilla.
-J-joo, koetin änkyttää.
Hän otti tukevamman otteen ja alkoi veivata munaani aluksi hiljempaa, mutta kiihdyttäen tahtia koko ajan. Tunsin orkun lähestyvän, mutta silloin
hän lopetti. Katsoin hieman hämmästyneenä Juuliaa.
Hän nousi pöydälle ja alkoi avaamaan valkean takin
nappeja. Takin alta paljastuivat ihanat rintaliivien peittämät kiinteät rinnat. Juulia alkoi riisumaan housujaan joiden alta pullahti esiin ihana pillu. Hän kävi selälleen pöydälle ja rupesin kiskomaan rintaliivien hakasia auki. Suutelin Juulian ihania rintoja ja hän samalla hieroi pallejani. Siirryin alemmas karvattomalle hävylle. Aloin nuolla ja imeä klitorista ja työntäen samalla sormeani pilluun. Parin minuutin päästä tunsin Juulian pillun sykkivän sormieni ympärillä ja hän alkoi ähkimään hurjasti. Hän sai rajun orgasmin.
-Tossa kaapissa on kondoomeja jos haluat...
Otin kumin kaapista ja asetin sen paikoilleen. Hänen pillunsa oli todella kostea ja aluksi työnsin pari sormea sisään jonka jälkeen asetin terskani pillun suulle ja aloin työntämään hitaasti sisään Juulian vinkuessa. Aloin työntelemään hitaasti.
-Kovempaa!! Juulia vinkui
Ja minä tein työtä käskettyä ja aloin lykkimään hurjasti. Hetken päästä päässä alkoi pyöriä ja tunsin orgasmin jälleen lähestyvän. Juulia Ähki rajusti ja Juulia tuli kovaa huutaen. Parin työnnön jälkeen minunkin orgasmi oli valmis tulemaan. Munani sykki rajusti.
Juulia imi vielä munani nopeasti puhtaaksi ja rupesin pukemaan.
Lähtiessäni huomasin että sänky oli aivan märkä nesteistä.
__________________________________________________
Mitä piditte?
Kommentteja!
Terveys tarkastus
7
12161
Vastaukset
- Opettajasi
Ehkä sinunkin olisi pitänyt valua sinne äidinkielen luokkaan?
- CSI
"Tossa kaapissa on kondoomeja jos haluat"
Koululaisille turvaseksi pitäisi olla itsestäänselvyys. Onneksi kortsu paikallaan. - pullahdukseen
"Juulia alkoi riisumaan housujaan joiden alta
pullahti esiin ihana pillu"
eli tuota, oliko tyttö siis kunnon rehevä,läski akka - Shadow Dragon
Nautin itse kinkystä lääkäri novelleissa. Tämä oli melko rauhallista menoa, mutta hyvää luettavaa. Pitempänä ja paremmin kuvattuna, voisikin toimia. En väitä kirjoittavani parempia(ks."Miran tarkastus").Yritän piristää. Hyvin se meni. Ja kommentit kasvattavat.
¤Shadow Dragon¤
Ps. Tiukkikset. Joskus jos nopeasti kirjoittaa, virheitä sattuu. Älkää vitsikö saada heparia muutamasta kirjoitusvirheestä. Jokaisellehan niitäö sattuu joskus?!"- office2003
Onhan lähes jokaisessa tekstinkäsittelyohjelmassa oikoluohjelma?
- .....
Ihan hyvä tuo oli :)
- daisy
Olisin kaivannut hieman pidempää ja tarkempaa kuvausta itse aktista. Ja tuo pillu pullahti kohta häiritsi... Ja todellakin: olisit vaan mennyt sinne äikän tunnille. Kaikki suurin osa yhsyssanoista päin pyllyä! Mielestäni jopa tuo otsikko on väärin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse754547Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1063781Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1433485Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371980Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575701925Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891229- 1251064
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.134976- 57933
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25847