V...u

potkupalloa. Pitääkö kaikki s......n ottelut näyttää. Jää monia hyviä ohjelmia näyttämättä TV2:selta.

Mitä varten nuo digikanavat ovat? Lähettäisivät nuo tylsät pallon potkimiset siellä.
7744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mussun mussun. mm-kisat on neljän vuoden välein ja sitä muuta paskaa tulee siinä välissä ihan riittävästi kaikkien tarpeisiin. minusta pitäisi pikemminkin kaikki fst:n ohjelmat siirtää ylen kanavilta sinne omalle kanavalleen kun sellainen kerta on olemassa. sen vaikutus sentään tuntuisi ihan arkisessakin katselussa.

Äänestä
  • Oikeassa olet.. minuakin ärsyttää noi helvetin sft:n ohjelmat missä möngerretään sitä v..n ruotsii, eiks niille vois sitä omaa kanavaa hommata, kuin myös vois hommata reality sarjoillekkin oman kanavan ja kaikille jenkki paskoille oma kanava, niin ei tarvias kenenkään urputtaa :D

    Äänestä

Jalkapalloa tulee kokokajan perkele...

Pian loppuu lupamaksun maksaminen

Äänestä
  • Niin tyhmäksi että ne jaksaisivat katsoa koko ajan kun jotkut aikuiset kusipäät juoksee pallon perässä

    Äänestä

  • Katsojia. kirjoitti:

    Niin tyhmäksi että ne jaksaisivat katsoa koko ajan kun jotkut aikuiset kusipäät juoksee pallon perässä

    samat "tyhmät" kuitenkin katsovat salkkareita ja muuta roskaa joka ilta. ehkä kannattaisi itse kunkin miettiä miksi istuu tv:n ääressä tällaisilla kesäilmoilla? tai sitten tämän kirotun netin. :/

    Äänestä

no on se hyvä et ne tulee nyt suorana niin sitten voi niitä "hyviä" ohjelmia näyttää kisojen jälkeen

Äänestä

olen ollut ihan tyytyväinen siihen että on tullut palloa. On saanut pitää taukoa tv katselusta.. tai sai, kunnes jäin koukkuun komeiden miesten katselemiseen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuota kirjoitti:

potkupalloa. Pitääkö kaikki s......n ottelut näyttää. Jää monia hyviä ohjelmia näyttämättä TV2:selta.

Mitä varten nuo digikanavat ovat? Lähettäisivät nuo tylsät pallon potkimiset siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu