Almeran lasit

Mun Almeran kaikki lasit on viallisia reunoista,jopa tuulilasi.Onko kaikissa sama,vai onko tämä joku susikappale.Vian huomaa helposti peilaamalla ikkunan laitoja.
4824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eipä ole ainakaan mun allussa mitään vikana ikkunoissa

Äänestä

täällä mitään vikaa laseissa.

Äänestä

Eikä täälläkään oo mitään vikaa akkunoissa

Äänestä

Ihan kunnossa on lasit täälläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öljy65 kirjoitti:

Mun Almeran kaikki lasit on viallisia reunoista,jopa tuulilasi.Onko kaikissa sama,vai onko tämä joku susikappale.Vian huomaa helposti peilaamalla ikkunan laitoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu