Hämeenlinnassa

Mä olen tavannyt ainakin YHDEN... Mikä vahinko ettei tainnut natsata...meillä olisi ollut varmasti kivaa yhdessä.. et sitten vaan ottanut onkeesi?!! Jäit vaivaamaan mieltä, niinkuin tiedätkin :)
41829
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minä?

Äänestä

Voi kun tietäsinkin!

Äänestä
  • Kerro vähän lisää! Ootko varma että se tietää...

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Kerro vähän lisää! Ootko varma että se tietää...

    Kyllä miehen sen verran tulee osata tulkita naisten viestejä, että tajuaa millon itse pitää ottaa ohjat käsiin. Paitsi jos ei kiinnosta, sitten ei anneta kuulua itsestä :( , ja sillehän ei sit voi mitään. sad.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on sexyjä punaniskoja ;) kirjoitti:

Mä olen tavannyt ainakin YHDEN... Mikä vahinko ettei tainnut natsata...meillä olisi ollut varmasti kivaa yhdessä.. et sitten vaan ottanut onkeesi?!! Jäit vaivaamaan mieltä, niinkuin tiedätkin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu