tai heinäkuun alusta suomusjärvellä. h.2-4E7pv ajasta riippuen. yli 2vk 2€/pv. 050 327 8242, 8vuoden kokemus eri jyrsijöistä!
hoitopaikka salossa
kirsi__
397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No itse en tarvi nyt hoitolaa,mutta ainakin sinulla näyttää olevan kokemusta gerbiileistä ja muista jyrsijöistä jos 8 vuotta olet hoitanut!Niin sen pitäisi muillakin olla :)
ensimmäisen OIKEAN lemmikin sain 12vuotiaana, hamsteri pariskunnan, mutta jo 8 vuotiaana väijysin ihan jyrsijähulluna pihapusikoissa hiiriä etsimässä ja seurailemassa niiden puuhia..
Juuri jos aikoo pitää hoitopaikkoja eläimille niin siinähän yleensä on taka-ajatujs se että on hurjan eläinrakas ja haluaa hoitaa muiden eläimiä :) Ja saahan siitä taskurahaakin!Minä sain ensimmäisen gerbiilini 8-vuotiaana :O Aika nuorena kun rupean miettimään,mutta kyllä ne ihan hyvän elämän eli :) Itse olen hoitanut eläimiä vasta 6 vuotta :)