Turkkilainen

Millä Turkkilaisella lentoyhtiöllä oli se onnettomuus muutama vuos sitten?

Kiitos!
5484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos ennemmin miettisi millä turkkilaisella
niitä ei ole ollut viime vuosina;)

Äänestä
  • Siis se etsimäni onnettomuus on vuosilta 2001-2003

    Äänestä



  • Miksi turkkilaiset ovat niin ärhäkkää mielipidettä edustavia, vaikka heidän pitäisi tunnustaa se tosiasia että heidän lentoyhtiönsä ovat kaikinpuolin epäluotettavia.

    Esim. Piti lentää Dalamian lentokentältä suoraan Suomeen. Ylös noustuamme matkustajille ilmoitettiin: Välilasku Istanbulissa ,syy tekninen,kukaan ei saa nukkua! Lentoemännät olivat varaovilla koko ajan. Istanbulissa tankattiin ...oli vain puute polttoaineesta,mutta lentoon kuitenkin lähdettiin ...tässä esimerkki turvallisuudesta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BLAABA kirjoitti:

Millä Turkkilaisella lentoyhtiöllä oli se onnettomuus muutama vuos sitten?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu