Laiturilla

Makaan laiturilla
levitän jalkani
Nostan polveni koukkuun
Olen märkä.
Odotan Sinua sisälleni.
Tule tule.
Ota minut.
5235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei edes eroottinen, vaan jotenkin turso. Yäk.

Äänestä
  • yök!

    Vaikka oli tunnepuoleen satsattukin.

    Äänestä

  • jotenkin niinku kirjoitti:

    yök!

    Vaikka oli tunnepuoleen satsattukin.

    Tuosta aiheesta saisi varmaan parempaakin..

    Äänestä

tuotosta, sopisi paremmin parikymppiselle tai
vieläkin nuoremmalle, eikä sovi edes tälle
palstalle - mun mielipide tää !

Äänestä
  • Äläs nyt.

    Runosuoni sykkiköön ja sykkiköön myös - sydämet!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niina 45 kirjoitti:

Makaan laiturilla
levitän jalkani
Nostan polveni koukkuun
Olen märkä.
Odotan Sinua sisälleni.
Tule tule.
Ota minut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu