libXaw3d.so.6

Mistähän mahtaisin löytää tällaisen?
3101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikäköhän distro? Debianissa tuo on paketissa xaw3dg, elikkä siis "apt-get install xaw3dg"

Jos on joku muu, kirjoitappa Googleen tiedoston ja distron nimi niin löytynee.

Äänestä
  • Distro on Mandrake 9, koneelta löytyy libXaw3d.so.7 ja .7.0...

    Katsoin funetista, mutta ei löytynyt ainakaan tuosta hakemistosta.

    Googlella löysin, mutta vain rpm jossa on paljon muutakin jota en tiedä tarvitsenko... ja installointiyritys näyttää että lisää filuja puuttuu... Tarvii vissiin jatkaa hakua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bits(c) kirjoitti:

Mistähän mahtaisin löytää tällaisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu