Uudet studiokuvat.

Luulisin, että tämä tyttö tekee vielä näyttävän paluun, ainakin uudet studiokuvat viittaavat siihen.
Hienoja kuviahan nuo ovat..

http://www.britneyres.com/displayimage.php?album=1754&pos=1
10836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Että, kyllä raskaana olevasta naisestakin SAADAN ihan yhtä kaunis kuin kaikista muistakin :)

Äänestä
  • lisäkkeillä,amattitaitosella kuvaajalla ja kuvankäsittelyohjelmilla saa vaikka Tarja Halosesta kuuman misun.Eri asia meikittä

    Äänestä

  • nyt meikillä kirjoitti:

    lisäkkeillä,amattitaitosella kuvaajalla ja kuvankäsittelyohjelmilla saa vaikka Tarja Halosesta kuuman misun.Eri asia meikittä

    ..kirjoitus sulla! Siis ainahan on käytettty meikkiä kaikilla julkkiksilla! Siis sehän on itsestään selvyss, että levy yms. kuvissa on käytetty meikkejä! Se on kuule nykyaikaa! Mutta tää oli vaan mun mielipide, koska mua ärsytti sun kyynisyys!

    Äänestä

..kuvia! Uutta levey kannattaa odottaa! :)

Äänestä

Kyllä se vain totta on, että laittamalla saa henkilöstä kuin henkilöstä hyvännäköisen. Britney on viimeaikoina muistuttanut lähinnä kulahtanutta nelikymppistä, mutta näissä kuvissa hän onkin sitten ihan hehkeä. Se on vain se, että täytyy muistaa panostaa.

Äänestä

Vauva vatsassako hän aikoo keikkaa tehdä? Ö.ö

Äänestä

Kyseiset kuvat ovat tämän vuoden kesäkussa ilmestyneen Glamour lehden kuvaukissta!! Mutta ihania kyllä joo

Äänestä
  • Onko pakko käyttää noin paljon sydämiä?

    Äänestä

  • ei hetkeäkään kirjoitti:

    Onko pakko käyttää noin paljon sydämiä?

    Tää on itseasiasssa vanha.... uus britney on nyt mustahiuksinen!
    www.celebworld.org

    Äänestä

Britney teki kauan kaivatun muuttumisileikkinsä ja värjäsi hiuksensa pikimustaksi. Muutos on kertakaikkiaan upea ja Briitu näyttää pitkästä aikaa vahvalta,nuorekkaalta ja pirteältä....

hienoa Britney!

ps.Ironista,niin paljonko täällä on puhttu siitä kuinka Xtina matkii briitua,nyt fanit voisivat vääntäää asian toisin päin sillä Aguilerallahan oli 3 v sitten mustat hiukset(silon kun suuteli Madonnaa). MYös Madonnalla on ollut mustat hiukset monia kertoja urallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fanny kirjoitti:

Luulisin, että tämä tyttö tekee vielä näyttävän paluun, ainakin uudet studiokuvat viittaavat siihen.
Hienoja kuviahan nuo ovat..

http://www.britneyres.com/displayimage.php?album=1754&pos=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu