One year, a particular husband decided to buy his mother-in-law a gift one christmas. He decided to purchase a cemetery plot as a Christmas gift for her.
The mother-in-law thought it was quite strange but she just thought that she would not have to buy one when the time comes.
So the next year comes around and the husband did not buy her a gift this time.
When she asked him why, he replied,
"Well, you still haven't used the gift I bought you last year!"
Lahja anopille
jusa_
4
5316
Vastaukset
- yäk
osaatko suomee, jussi?
- jusalle
On kiva lukea vitsejä, joita ei ole lukenut suomeksi tuhansia kertoja. Jusa.... jatka!!!
- jusa-boykki
jusalle kirjoitti:
On kiva lukea vitsejä, joita ei ole lukenut suomeksi tuhansia kertoja. Jusa.... jatka!!!
anna palaa
let it burn
- minä vaan
Pitääkin kertoa tuo anopille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei215614- 541715
- 211193
- 691027
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,53997Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom162978- 48918
Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.129916Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle57910Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️58858