phone browser

mikä vikana kun yritän käyttää phone browseria ja en pääse puhelimeeni "sisällä"? Joka kerta ohjelma sanoo että toimintoa ei voitu suorittaa loppuun.
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ajurit asennettu? Oikea PC-Suite ladattu ja asennettu? Yhteensopiva piuha ko. malliin? Puhelin ei ole "lukossa"? (En tiedä mitä tuo viimeinen tarkoittaa, mutta niin sanottiin ohjeissa..)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokian kirjoitti:

mikä vikana kun yritän käyttää phone browseria ja en pääse puhelimeeni "sisällä"? Joka kerta ohjelma sanoo että toimintoa ei voitu suorittaa loppuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu