Yleensä olen käynyt naishierojalla, mutta viime keväänä päätin mennä mieshierojalle aivan huvikseni, koska olin todella stressaantunut ja koko kroppa jumissa.
Yllätyin, kun hieroja olikin lihaksikas, noin 30-vuotias miehekäs mies, eikä vanha isomahainen kaljupää, kuten yleensä. Hän oli ystävällinen ja pyysi minua riisuutumaan ja käymään mahalleen hierontapöydälle. Jätin pelkät stringit jalkaani, tosin ne eivät paljoa peitelleen, mutta olin ajellut itseni paljaaksi, jotta karvat eivät vilkkuisi housujen yli.
Hieroja aloitti hieronnan erittäin voimakkain ottein. Hän käytti paljon öljyä ja teki pitkiä liikkeitä. Olin aluksi hieman jännittynyt, mutta huomasinkin kiihottuvani, kun hän hieroi pakaroitani. Ennen kaikkea se kiihotti, kun hän laski pikkuhousuni alas, jotta voi hieroa pakarat, mielessäni kuvittelin, että hän riisuu minut kokonaan alasti. Tunsin kostuvani ja hengitykseni tiheni.
Olin hieman häpeissäni, kun oli aika kääntyä selälleen. Ajattelin, että hän huomaa kostean jalkovälini valkeiden stringien läpi. Myös nännini oliva kovettuneet. Oli todella kiihottavaa, kun hän hieroi voimakkaasti vatsaani ja reisiä. Teki mieli sanoa vatsaa hieroessa, että hiero alempaa! Hänen vahvat kätensä koskettivat lähes pimpsaani, joka oli aivan märkä. Yläreisiä hieroessa toivoin salaa, että hän hieroisi myös jalkoväliä, mutta hän oli ammattilainen, eikä alkanut hiplailemaan.
silloin minua harmitti, koska olin niin kiihottuneessa tilassa, että olisin toivonut hänen menevän pidemmälle. Siinä tilanteessa olisin ollut valmis naimaan häntä välittömästi, sain vaivoin hillittyä itseni. Olen monta kertaa sen jälkeen käynyt hänen luonaan ja joka kerta se tuntuu yhtä kiihottavalta. Masturboidessani mietin vain häntä ja hänen kosketustaan.
Hierontanautinto
6
18767
Vastaukset
- Hanna
Kirjoita ehdottomasti lisää.
Vinkki: Vähän enemmän yksityiskohtia
ja enemmän pituutta tarinaan. - ei hierota
sori vatsaa ei hierota koskaan,mutta muuten hyvä juttu
- ei hiero
Lääkäri hieroo vatsankin ihan varmaan.
- Ammatikseen hierova
Vatsan voi hieroa aivan hyvin ja se on jopa suotavaa, kunhan tietää mitä tekee.
Totta on että yleensä vatsaa ei käsitellä, mutta monasti se johtuu joko tiedon tai taidon puutteesta.
- RoomMate
niin
- siö
minä mies haluaisin hieroa sinut ja tehdä sinut onneliseksi.
olen samoin ajattelija kun käyn naishierojalla,toiset hieroo myös intiimit paikat loppuun asti.läh.sähköposti os.
niin minä hieron sinut ilmaiseksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702620- 1612422
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182047Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."21702"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591414Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1961313Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171078Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää811068Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3491002