apuaa. kun pelaan tota sims 2 täll koneella ni kerkeen ehkä joku 5 minuuttii pelaa ja sit ruutu menee mustaks ja siihe tulee sellaine "no singal input" juttu! voiskohan joku auttaa ku se makso aika paljo :s ja ois kiva pelatakki kauemmin... :\
VASTATKAA!
thesims2...
3244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
voi vähäjärkistä.. :) sulla on tietokoneen johot huonosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vi''u ku ei tajua tuommosta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mitä siinä tarkasti lukee? Ei voi auttaa jos ei tiedä.
siis siin vaan lukee "no singal input" eikä muuta, kaise sit johtuu siit et johdot on huonosti :s oon kyll jo yrittäny noit kaikkii johtoi tunkee paremmin..