http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/reptiles/reptiles.htm
Ei heikko hermoisille.
Nagas, serpent, reptilians
5
528
Vastaukset
- beee....
Siis BUSH BLAIR = KÄÄRME = ILLUMINATI ?
En varmaan uskalla nukkua ensi yönä! - Qadesha
Epäilen että nämä matelija-alienit ovat disinformaatiota joka on laskettu liikkeelle että voi nauraa suohon jokaisen ihmisen joka hiemankin innostuu jostain jumalastronauttiteoriasta. Mutta huvinsa kullakin, tietenkin.
Käärmeen symbolinen merkitys voisi oman "hurjan" teoriani mukaan juontua siitä että kehostaan irtoava ihminen tosiolemuksessaan ei välttämättä tarvitse mitään erikoisempia raajoja, eli esim. päälaen (kruunutsakran) kautta ulos kehostaan tunkiessaan hän olisi vain semmoinen käärmemäinen pötkö... Ja irtautuminen fyysisestä kehosta olisi verrannollinen sille kun käärme luo nahkansa. Elikä olisiko tämän vuoksi käärmeestä tullut pyhä symboli? (Ja kirosana niille joille ei sovi semmoinen että jokaiikka tietäisi olevansa enemmänkin energiaolento kuin konkreettisesta materiasta värkätty kehonsa.)
Tieteellinen teoria kaikenlaisille liskoihmisille sikäli kuin semmoisia edes esihistoriallisesta jäänteistöstä löytyy (löytyykö???) onkin sitten se että psykoaktiivisia kasveja nappailleet esivanhempamme ovat nähneet kaikenlaista kummaa troppipäissään. Kukatahansa voi todentaa tämän nykyäänkin, jos vain pääsee tietynlaisiin aineisiin käsiksi.
Hitto vie, tarpeeksi paljon viinan kanssa lotrailevathan kuulema näkevät pikku-ukkojakin. Ovatkos nekin avaruudesta lähtöisin?- SolarPlexusSalle
minun mielestä nuo lisko jutut ei ole disinfooo. Ite nään Lentäviä lautasia melkein kuukausittain.
Tossa on videota okkultistisista Eliitti seuroista :Scull & bones at Yale. Bohemien grove, vapaamuurarit...
http://video.google.com/videosearch?q=illuminati&page=1&so=0
Nii en mäkää tajuu mix ne sitä tekee?
I am the Lizard king, i can do everything -jim morrison - what i doi'ng
LSD:tä ja liikennepylväät muuttuvat käärmeiksi, miksi, siksi kun sika sano biksil.
- esoteric junkie
tota 2 atomic goldia linjat ja bunde savut perään. shihihihih koxu of the elit eliot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16121664Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant438410Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va556135SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1765752Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294786Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124467HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.764391Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm784177"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071603