Kultahietikolle 20.7.2006

Hei! Onko ketään nuoria lähdössä kultahietikolle ko aikaan??? Olemme menossa sveti konstantiniin! Tain onko joku ollut samassa paikassa, kokemuksia?
3664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hot. perlaan 16.7 lähdössä..hotelliasi en tiedä.. kultahietikolla oon ollu neljä kertaa aiemmin..huippu paikka!

Äänestä

tuohan olikin se paikka varnan liepeillä..eikä hotelli..;)

Äänestä

Sveti Konstantin on eri paikka kuin Kultahietikko. En halua masentaa, mutta siellä on lähinnä eläkeläisiä. Kultahietikolle ei onneksi ole kauheasti matkaa (ehkä n. 6 km.) ja taksit ei maksa paljoa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*susanna kirjoitti:

Hei! Onko ketään nuoria lähdössä kultahietikolle ko aikaan??? Olemme menossa sveti konstantiniin! Tain onko joku ollut samassa paikassa, kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu