Rakennekynnet

Olen menossa elokuussa GB:lle ja haluaisin ottaa rakennekynnet. Te jotka siellä olette niitä laitattaneet, niin ovatko ne akryyli vaiko geelikynsiä?
2571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... ainakin viime vuonna sai. Laitoin itse akryylit. Maksoi 30 €.

Äänestä
  • itse olen kans lähdös bulgariaan ja haluaisin laitattaa rakennekynnet. onnistuiko ne hyvin?? oon kuullut et siellä osaavat kuulemma paremmin tehdä kuin esim. suomessa!!??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sarkku kirjoitti:

Olen menossa elokuussa GB:lle ja haluaisin ottaa rakennekynnet. Te jotka siellä olette niitä laitattaneet, niin ovatko ne akryyli vaiko geelikynsiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu