Langattomien

napsuttelijat,oletteko huomanneet minkäänlaista viivettä langallisiin verrattuna? niin kuin olen kuullut väitettävän?
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole.Langattomat ovat ehdottomasti parempia.Mutta kannattaa katsoa laatuunkin.Itse käytän Logitechin hiirtä sekä näppäimistöä(näppäimistö tosin langallinen(G15).Jos kysyt sen takia,että olet osto aikeissa niin osta Logitech äläkä mitään halpis hiirtä.

Äänestä

Logitech LX7 -hiiri enkä todellakaan ole huomannut viivettä, päinvastoin tuntuu, että vauhtia on enemmän kuin langallisessa hiiressä! :)
Niin ja tässä hiiressä vielä se hyvä ominaisuus, että se toimii yhdelläkin paristolla!
(nyt minulla on kestänyt yksi paristo yli kaksi kuukautta vaikka käytän tietsikkaa 4-5 tuntia päivässä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiirien kirjoitti:

napsuttelijat,oletteko huomanneet minkäänlaista viivettä langallisiin verrattuna? niin kuin olen kuullut väitettävän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu