USB- soitin

Kumpi kannattais hankkia mielummin LAVA CRX-8520 vai JVC:n KD-G721? Toi Lava kuulostaa vähän tuntemattomalta merkiltä, onko kokemuksia kummastakaan soittimesta?
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaan. Luultavasti molemmat tulee samasta tehtaasta (kiinasta) et tuskimpa hirveästi on laitteissa eroja.

Äänestä
  • on toiminut ihan moitteetta, tikun käyttö selkeätä ja nopeaa. En mitään moitittavaa ole masiinasta löytänyt, viime talvena 199€ ostin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gfhf kirjoitti:

Kumpi kannattais hankkia mielummin LAVA CRX-8520 vai JVC:n KD-G721? Toi Lava kuulostaa vähän tuntemattomalta merkiltä, onko kokemuksia kummastakaan soittimesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu