moi kaikki

onks kenenkään ukko kuolu tukehtumiseen vaikka ukko oli terve?
5283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hän oli silloin tulossa kaupungilta, raskaana ja alkoi pidellä yhtäkkiä kiinni kurkustaan. Ja sitten hän kuoli. Ja jos joku ei tajunnut, niin kyseessä oli siis naissim

Äänestä
  • munkin ukko oli raskaana kun se tukehtu...

    Äänestä

Oiskohan se kuollu nälkään. Simit pitelee kurkkuaan sillon.

Äänestä
  • se oli kylläinen..

    Äänestä

  • just.. kirjoitti:

    se oli kylläinen..

    Mullakin kerran, kun se oli jtn lukemassa, se vei sitä kirjaa kirjahyllyyn ja sit se vaa kuoli ja tarpeet oli ihan täysillä! Aika outoo.. Sekin oli raskaana..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


123456 kirjoitti:

onks kenenkään ukko kuolu tukehtumiseen vaikka ukko oli terve?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu